درباره ما

درباره شرکت پردازگستر ارتباطات برلیان

شرکت پرداز گستر ارتباطات برلیان با نام تجاری برلیان نت با هدف اعتلای صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات درکشور و نیز گسترش این صنعت درزمینه ارائه خدمات اینترنت پهنای باند اختصاصی، طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی و تجارت الکترونیک تاسیس گردیده است . خوشبختانه دراین راه با بهره گیری از بهترین کادر فنی ، بهترین و به روزترین تجهیزات ، امکانات مخابراتی و شبکه ، سرویسهای متنوعی را با بهترین کیفیت به کاربران ارائه می دهد.
برلیان نت درحال حاضر نماینده و سهامدار FCP ارتباطات ثابت پارسیان به شماره مجوز 24-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور میباشد و از طریق فیبر نوری با ظرفیت معادل 12کر مستقیما” به زیر ساخت کشور متصل می باشد . همچنین لازم به ذکر است بین ارتباط  اصلی و  پشتیبان BGP  برقرار بوده و در صورت  قطع سرویس اصلی انتقال به اینترنت پشتیبان به  صورت کاملاً هوشمند انجام می پذیرد.
این شرکت مجهز به سیستم برق اضطراری بسیار قوی (UPS) حتی در کلیه پاپ سایتها می باشد که به مدت 7 تا 13 ساعت قطعی برق را پوشش میدهد دارا بودن سیستم  Earthing  مطابق با استاندارد مراکز مخابراتی ،cooling  بسیار قوی درسایت ها ، security  بالا باسوئیچ های لایه سه و firewall های سخت افزاری   PIX  از لحاظ سرویس دهی اینترنت این شرکت را به یکی از قوی ترین شبکه های موجود باپایداری  99.5 درصد تبدیل کرده است.
تمامی استانداردهای جهانی مربوط به  Cablingو همچنین ریز ترین نکات مربوط به حفظ کیفیت ، امنیت و جلوگیری از   Down Time  درسایت فنی (Data center) این شرکت درنظر گرفته شده است.
این شرکت با دارا بودن بیش از 50 سایت اصلی  در سطح استان تهران و البرز ، صد در صد پوشش دهی کل فضای فرکانسی را تضمین می کند.
تمامی تجهیزات به کاررفته درسایت فنی این شرکت دارای یک نسخه Back up می باشد تا درصورت بروز هرگونه مشکل احتمالی دراسرع وقت جایگزینی انجام می گردد.
پهنای باند ارائه شده توسط این شرکت به صورت کاملا”اختصاصی (Dedicated) بدون عبور ازcache،Shaper،Firewall و به اصطلاح به صورت Full protocol دراختیار مشترکین قرار می گیرید.
–  استفاده از Monitoring    هوشمند توسط کارشناسان فنی شرکت که از طریق alarm های مختلف قبل از مشترکین متوجه هرگونه مشکلات احتمالی خواهند شد
شرکت پرداز گستر ارتباطات برلیان به عنوان یک (Local Internet Registry) دارای مجوز ازشرکت  Ripe (شرکت نظارت بر استفاده از IP Address ها دراروپا و خاورمیانه ) برای توزیع IP می باشد. درنتیجه این شرکت بادارابودن IP Address  های مخصوص به خود از یک   Announce وAS Number  کردن آنها با استفاده از BGP های مذکور ، امکان اختصاص IP به تعداد مورد نیاز مشتریان رادارد.

گروه فنی مهندسی پرداز گستر ارتباطات برلیان با بهره گیری از استاندارد های روز و با داشتن نیروهای متخصص و مجرب در كلیه امور مربوط به  شبكه های بیسیم و ارایه پهنای باند اینترنت و اینترانت روی بستر  بی سیم (WIRELESS) آماده همكاری در زمینه كلیه امور درخواستی مرتبط می باشد.

 

1- خدمات پهنای باند اختصاصی

برلیان نت بامجوز رسمی ارائه خدمات پهنای باند اختصاصی اینترنت از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و بهره گیری از امكانات بروز ارتباطات رادیویی و با در اختیار داشتن حدود 70 سایت اصلی در سطح استان تهران و البرز ، ارایه دهنده  پهنای باند اینترنتی با كیفیت  ایده آل ،  و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل  می باشد  . رضایت مشترکین ، هدف جمعی ما میباشد.

2- خدمات اینترنت مرکزی برج ها و مجتمع ها

شرکت پرداز گستر ارتباطات برلیان در جهت سرویس دهی مناسب به کاربرانی که نمی توانند از بستر های مخابراتی موجود به دلیل وجود خطوط تلفن روی Fiber Optic  و PCM  استفاده کنند ، سرویس ویژه اینترنت مرکزی را در ساختمان های مسکونی و تجاری ارائه می دهد . بدین صورت که ترانزیت دیتای اینترنت از طریق بستر Wireless  به مجتمع انجام گرفته و توزیع آن به واحد های هم از طریق خطوط تلفن (ADSL ) و هم از طریق شبکه کابلی (Cable  ) انجام می گیرد در این روش مشترکین در خواست کننده در کمتر از 48 ساعت به شبکه اینترنت شرکت می پیوندند و تمامی هزینه ها شامل تجهیزات رادیویی سرویس گیرنده ، توزیع کننده ها (Swtich – Dslam )   به عهده شرکت می باشد و طی تفاهمنامه ای به صورت امانت تا پایان قرارداد نزد هیئت مدیره مجتمع قرار می گیرد.
در حال حاضر شرکت پرداز گستر ارتباطات برلیان در حدود 100 مجتمع مسکونی ، تجاری ، اداری در محدوده شهر تهران را به این روش تحت پوشش اینترنت مرکزی قرار داده است.

اینترنت مرکزی برج ها و مجتمع های برلیان نت
اینترنت وایرلس برلیان نت

3- خدمات اینترنت بیسیم اشتراکی

طراحی و پیاده سازی انواع شبكه های LAN,WAN,WLAN,… كابلی و بیسیم از جمله هتل ها ، سالن های همایش و استادیوم ها و… زمینه های تخصصی و كاری گروه فنی برلیان نت می باشد.

4- خدمات دیتاسنتر

شرکت پرداز گستر ارتباطات برلیان به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در عرصهData Center ، با هدف ارتقاء امنیت و پایداری خدمات در حوزه فنآوری اطلاعات اقدام به راه اندازی دیتاسنتر نموده است، که در حال حاضراین دیتاسنتر میزبان سایتهای حساس و پر مراجعه ای باترافیک بالا میباشد . شرکت پردازگستر با استفاده از ظرفیت ایجاد شده در حال حاضر آمادگی ارائه کلیه خدمات مربوط به دیتاسنتر از جمله ارایه سرور اختصاصی، میزبانی سرور، سرور اختصاصی مجازی و میزبانی صفحات وب به شرکتها و سازمانهای علاقمند را دارد.

درباره ما -دیتاسنتر
درباره ما - خدمات اینترانت

5- خدمات اینترانت

با توجه به عدم وجود بستر های مناسب مخابراتی و کمبود امکانات ارتباطی در زیر ساخت کشور و همچنین مدت زمان طولانی و هزینه های گزاف نصب و تحویل روی بستر مخابراتی ، بر آن شدیم تا در جهت مرتفع کردن نیاز مشترکین از طریق پست های خود در استان تهران و البرز از طریق ارتباط بیسیم نقطه به نقطه برای متقاضیانی که نیاز به ارتباطی با کیفیت بالا با دفاتر و کارخانه و شعب خود جهت مانیتور کردن دوربین های مدار بسته – دسترسی به  اتوماسیون مالی و انبار و انتقال تلفن و خطوط داخلی مبتنی بر بستر IP و همچنین ارتباط اینترانتی نقاط را دارند .
در این سرویس ، نصب و راه اندازی سریع و هزینه های کمتر و کیفیت برقراری ارتباط مشترک 100 درصد می باشد و در صورت اختلال و قطع سرویس اینترنت هیچ تداخلی در سرویس دهی به وجود نخواهد آمد.

6- سایر توانمندی ها

شرکت پردازگستر ارتباطات برلیان با پشتوانه تجارت به دست آمده از سالهای متمادی خدمت در امر ارائه بهترین راهکارهای ارتباطی ، ارتباطات بین استانی و بین المللی و اجرای ارتباطات بیسیم و با استفاده از کادر متخصص و مجرب در امور مخابرات و ارتباطات مفتخر است یکی از مشاوران متبحر  و معتمد در امر فناوری های نوین جامعه انفورماتیک ایران باشد. در همین راستا شرکت پرداز گستر آمادگی خود را برای همکاری با شرکت ها و ارگان های متقاضی اعلام می دارد.

درباره ما - سایر خدمات