✅برلیان نت ارائه دهنده خدمات اینترنت مرکزی ویژه برج ها و مجتمع های مسکونی,اداری و تجاری

✅برلیان نت ارائه دهنده خدمات اینترنت مرکزی ویژه برج ها و مجتمع های مسکونی,اداری و تجاری

در بسیاری از برج‌ ها و مجتع های مسکونی، تجاری و اداری به دلیل وجود ساختار فیبر نوری خطوط تلفن، امکان دریافت سرویس اینترنت پرسرعت از طریق روش‌¬های معمول وجود ندارد. حتی در مواردی که زیرساخت‌های مورد نیاز برای ارایه خدمات به مشتریان وجود داشته باشد، به‌دلیل محدودیت فضای اختصاصی مراکز مخابراتی برای نصب تجهیزات مورد نیاز ارایه سرویس، ممکن است پس از مدتی برای اختصاص سرویس به متقاضیان با کمبود پورت مخابراتی خالی در مراکز روبه‌رو ‌شویم و در نتیجه امکان ارایه سرویس ADSL به کاربران جدید وجود نخواهد داشت. یکی از راهکارهای جایگزین در برج‌ها و مجتمع‌های تجاری، اداری و مسکونی ارایه خدمات اختصاصی و ویژه به برج ها و مجتمع ها می باشد.
در این شرایط برای ارایه خدمات به ساکنان این برج‌ها و مجتمع‌ها، تجهیزات مورد نیاز برای ارایه سرویس در داخل مجتمع یا برج نصب می‌شود. برای دست‌یابی به این منظور، ابتدا مجتمع مورد نظر از طریق ارتباط نقطه به نقطه با سرعت بالا به شرکت سرویس دهنده متصل می‌شود. برای ایجاد ارتباط به وسیله امواج CPE لازم است که دو مرکز ارایه‌دهنده و گیرنده خدمات دارای خط دید مستقیم نسبت به یکدیگر باشند. از این رو بخش فنی برلیان نت برای بررسی امکان دید مستقیم مجتمع متقاضی با یکی از پاپ سایت‌های این شرکت در سطح شهر، کارشناسان خود را به محل مورد نظر می‌فرستد و پس از انجام امکان‌سنجی و نصب تجهیزات مورد نظر در محل مجتمع متقاضی ، امکان اتصال پرسرعت مشترک به یکی از پاپ سایت های برلیان نت فراهم می‌شود. سپس با ایجاد فضایی مشابه یک مرکز مخابراتی در داخل مجتمع پهنای باند دریافت شده، از طریق خط تلفن یا کابل کشی اختصاصی به هر یک از واحدهای متقاضی خدمات اختصاص داده می‌شود.

✅خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات اینترنت مرکزی و ثبت نام با شماره 42988-021 داخلی فروش تماس حاصل فرمایید.

🆔 @Bereliannet
🌐 www.bereliannet.net
☎️ 021-42988

یک دیدگاه بنویسید